PEKI YA BIZ KIMIZ?Dijital dünyanın büyülü gücünü keşfedin

Biz, satmak isteyenin almak isteyene ulaşmasını sağlarız

Biz, sosyal medyada herkes kadar vakit geçirir, sokaklarda gezer, otobüse bineriz. Yoldaki tabelaları okumak alışkanlığımızdır. Gözlerimizi billboardlardan alamayız mesela. İnterneti bir tık fazla kullanırız ve aldığımız her kartvizite acaba gramajı nedir diye bakarız. Yolda dağıtılan her el broşürünü inceleriz. İyi tasarımları gözle seçeriz, elle değil. İleteceğimiz mesaj kadar, mesajı ilettiğimiz mecra da önemlidir. Gerekirse kendi mecralarımızı oluştururuz. Sizi fark ettirir, fark edilen tasarımlar yaparız. Reklam yapmış olmak için reklam yapmayız. Size değil, sizin müşterinize müşteri gözü ile bakarız. Reklamın iyisi kötü olmaz diyenlerin aksine kötü reklamdan korkarız. Söylemek istedikleriniz kadar istemediklerinizi de size söyleriz. Biz işimizi çok severiz ve çalışırken eğleniriz. Biz sadece daha iyisini hayal ederiz.

15+

Yıldan fazla tecrübe

100+

Memnun müşteri

20+

Marka yaratımı

Img
Img

Görerek, dokunarak, hissederek, yaşayarak öğreniriz


Artboard Media olarak, inanıyoruz ki deneyimlerle öğrenmek en etkili yoldur. Görerek, dokunarak, hissederek ve yaşayarak hayatı keşfederiz. Bizim misyonumuz, markaların bu güçlü deneyimlerle hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Biz, yaratıcı çözümler sunarak markaların hikayelerini anlatır ve insanlarla duygusal bir bağ kurarız. Teknolojiyi yakından takip ederek, markaların dijital dünyada ön plana çıkmasını sağlarız.

Stratejik planlama, görsel tasarım, sosyal medya yönetimi ve reklam kampanyaları gibi alanlarda uzman ekibimizle, markaların başarıya ulaşmaları için çalışırız.

Hedefimiz, markaların izleyicileriyle derin bir bağ kurmalarını ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmalarını sağlamaktır.

Artboard Media olarak, markaların potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmak için buradayız.

GEÇMİŞTEN BUGÜNE ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR

1
2
3
4
5
6